вівторок, 9 серпня 2016 р.

Юридичне роз'яснення стосовно публікації данних журналіснів на сайті "Миротворець" - данні не є персональні.

Роз'яснення стосовно ‪#‎Миротворець‬
По суті, щодо апелювання до законів:
Захист персональних даних в нашій країні регулюється Законом №2297-17, а вже потім 2939-17, який уточнює щодо публічної інформації. Та потрібно прийняти до увазі, роз'яснення Міністерством Юстиції, постанови КМУ №377 від 15.03.99 (поточна редакція від 22.04.16)

До персональних даних відносяться (стаття 2): відомості чи сукупність відомостей про фізичну особу, яка ідентифікована або може бути конкретно ідентифікована. Згідно цієї ж статті, сайт де з'явився цей перелік -- третя особа. А володар персональних даних, відповідно, та структура якій безпосередньо надавались дані. 

Питання, а чи ця структура, згідно цього Закону, мала право здійснювати операції із обробки персональних даних? А надавання таких відомостей? Правда ж цікаві питання.
Також, виникає питання, якщо ви дійсно займаєтесь правовими питаннями, чому не згадується стаття 21 ЗУ 74/95-ВР ? 

То як на мене, фахово, спочатку потрібно визначитись із предметом спору. І вже потім застосовувати норми.
Дописати коментар